Knihy CZ - prodej knih, levné knihy, knihkupectví - knihy pro každého    
Zákazník:  Nepřihlášen
Login:
Heslo:
NOVÝ ZÁKAZNÍK - registrace
ÚVOD    DOPRAVA A PLATBA    REKLAMAČNÍ ŘÁD    OBCH. PODMÍNKY    KONTAKT  
   VYHLEDAT:        PŘIPRAVUJEME    DOTISKY    VE SLEVĚ    KATALOGOVÝ VÝPIS OBLÍBENÉ VÁŠ NÁKUP:  0,00 CZK
Pravidla zasílání newsletterů


Claudius Bombarnak - Verne Jules

Platební kanály:

BANKOVNÍ PŘEVOD
OSOBNÍ ODBĚR
DOBÍRKA

KnihyCZSci-fi, fantasy, horor, komiks  >  Titul Puls

Puls

Hodnocení:
 
 
Doporučená cena: 299 Kč
Cena pro Vás:
239
(včetně 10% DPH)
sleva 20% - ušetříte 60 Kč
 
NENÍ SKLADEM
Dostupnost: 
Osobní odběr: termín na dotaz
Česká pošta: termín na dotaz

Vydavatel: Pavel Dobrovský - BETA
Počet stránek: 328
Rozměry: 150x210
Vazba: vázaná
Jazyk: český
 
Katalogové číslo: 80-7306-276-3
EAN: 9788073062767
ISBN: 80-7306-276-3

Anotace k titulu

Civilizace sklouzla po krvavé stopě do dalšího období temna, což možná někoho nepřekvapí, ale stalo se to takovou rychlostí, jakou nepředvídali ani největší škarohlídi mezi futurology. Bylo 1. října, Bůh dlel na nebesích, burza prosperovala a většina letadel létala načas. Za čtrnáct dní však nebe opět patřilo ptákům a burza se stala vzpomínkou. Příčinou zkázy je jakýsi jev, kterému se začne říkat Puls, a ten se šíří mobilním telefonem. Několik zoufalců, kteří přežili, se najednou ocitne v černočerném civilizačním temnu, plného násilí a chaosu. Kdekdo má mobil. A kdo ho nemá? Nový strhující román Stephena Kinga nejenže pokládá zásadní otázku: „A teď už mě slyšíte?" Rovněž na ni brutálně odpovídá.

Přidat hodnocení / komentář Zeptejte se nás Doporučit titul Výpis komentářů:

Alamayn
 10.3.2011 8:47:45To Morte: Jsi vážně Vokurka. Toto je super kniha, roztočena hned na prvních stranách....moc jsem se bavil a užil si jí. Hned po Svědectví, prostě post-apo bomba. Kdo má rád post-apokaliptické romány, musí se mu líbit .-) Mějte se!
Roman Krása
 14.6.2009 11:07:29Pokud bych to měl shrnout: "Puls mne zklamal." Není to jen tím, co jsem popisoval výše. Je to celou jeho atmosférou. Tou, kterou postrádá. Jsem u Kinga zvyklý na perfektní charakteristiku hlavních i vedlejších postav. Ta mi zde chyběla, což snížilo kvalitu o minimálně 10%. Další čím se snížila byl nepříliš poutavý příběh. Myslím, že King by dokázal napsat něco víc. Na druhou stranu, v době, kdy Puls psal, utrpěl autonehodu a trpěl velikými bolestmi, takže i celkem chápu, že kvalita tohoto románu není tak vysoká, jak by být mohla. Občas mne kniha až uspávala a dovolím si říci, že místy i nudila. V recenzích jsem četl, že je v ní spousta krve a milovníci krve a hororu si v ní údajně budou labužit. Těžko říct. Určitým způsobem se za milovníka hororů a krve považovat mohu, ale neřekl bych, že v Pulsu stříkají hektolitry krve. A jako horor mi to také moc nepřijde. Ale abych pouze nehanil. Našly se také kladná místa, kdy jsem se nemohl od knihy odthnout, byť jich bylo méně než těch záporných. Nevím však proč, ale připadá mi, že je Puls psán z určitým donucením. Možná si King říkal, že by měl začít psát a tak se také stalo a vzniklo tak dílo nepřílišné kvality, mírně kostrbaté ale lehké. Snad jedinou větou, která by tohle všechno mohla shrnout: "Puls je četba na nepříjemné chmurné odpoledne v případě, že máte chuť na něco, co ve vás vyvolá neutrální, ničím se nevzrušující, dojem.
Gábi Perry
 10.1.2009 2:33:17Mě se ta kniha moc líbila a pro mě patří k těm "lepším" Kingovkám (zatím jsem jich četla šest .. a z toho se mi nejmíň líbila Misery) Jsem spokojená i s tím závěrem a na film se těším. Já mám náhodou Eliho Rotha ráda. Nechápu, co máte proti Hostelu.
Kostič
 14.11.2008 15:43:45Přikláním se k názoru těch, kteří tvrdí, že je to docela slabota, včetně závěru. SK se sám přiznal, že závěry na počátku nemá, že se z (hezky řemeslně napsaného) příběhu nakonec nějak vylže. Tady se mu ani tohle moc nepovedlo, ještě horší je Mlha, tam už vůbec nevěděl co s tím a zabalil to. Měl by si orazit. Mám ho rád, ale podobnými excesy ztrácí kredit.
Dallas
 19.5.2008 18:58:32Určitě ne nejlepší,ale vynikající román mistra moderního hororu.Skvělý námět a již tradičně napínavý děj nemůže zklamat opravdového fanouška S.K.Je vidět,že Kingovy knihy ,,čtou" bohužel i lidé,kteří vůbec nechápou daný žánr a takovou Temnou věž,by nepochopili už vůbec.
robert sluka
 9.10.2007 17:52:59jednoznačne z ostatními nesouhlasím že se jedná o brak.Ano,je to zvláštní King a kdybych měl jmenovat co se mi na knize nelíbilo,tak to byl především ten závěr.A konkrétně u Kinga jsem zvyklý taky na knihy,které mají 400až500stránek a ,,jen,, 300stránek,ale to jiná věc. Oceňuji ten nápad s mobilním telefonem.Spíše mám strach co z toho bude za film,který má režíroval pro mě béčkový paskvil,režisér Hostelu
morte
 4.6.2007 8:45:50Tato kniha je uplný brak. Jako by ji snad napsal někdo jiný a jen kvůli dobré prodejnosti se na ní objevilo jméno King. Tak trapný "příběh" jsem naposledy viděl ve filmu ÚSVIT MRTVÝCH - což byla mimochodem pěkná sra*ka. Nechápu, kde King přišel k myšlence psát o zombie - vždyť toto téma je už naprosto vyvařené. Stručně a jednoduše - pokud Kinga sbíráte, do sbírky si knihu pořiďte, pokud si chcete jen přečíst něco dobrého a zabavit se, sáhněte raději po něčem jiném - Puls vás neuspokojí.
Machaut
 30.3.2007 16:36:11Zatím nejhorší kniha, jakou jsem od Kinga četl. Zdlouhavý děj a závěr knihy... Jakoby King dostal infarkt a knihu vůbec nedopsal. Vůbec nevysvětlil příčinu nebo vznik pulsu, ani jak to dopadne s jeho synem. Čtení této knihy je podle mého názoru ztráta času.
Marťas
 2.2.2007 21:31:16No musímjedině souhlasit s předchozím komentářem,akorát se mi nelíbil ten nejasný závěr,jestli Johny přežije,nepřežije.....a tayk mi tam nějak chbybělo vysvětlení vůbec celého jevu.....
3DD!3
 19.12.2006 22:38:00Pro začátek bych chtěl uvést, že Stephen King svůj úkol splnil a já počínaje tímto dnem končím nebo alespoň značně omezím volání z mobilních telefonů. SMS zprávy budou muset stačit :)... PULS trochu připomíná klasické zombie horory, které s takovou oblibou točí Kingův dobrý kamarád George A. Romero, jemuž je kniha také věnována. Obraz chaosu a destrukce společnosti se Kingovy povedl znovu dokonale (lidskou společnost ničí ve svých románech poměrně často;) a o zajímavé nápady tady taky není nouze. Postupná změna v chování "telefonních lidí" je dostatečně zajímavá, aby vás nutila hltat stránku za stránkou. Celkový děj trochu připomíná Válku světů (spíše film od Spielberga než knihu od Wellse) jen ti mimozemšťani jsou nahrazeni telefonními šílenci. Co se týká propojení s Temnou věží, nu řekněme, že jich je tam celkem dost. S knihou jsem jinak spokojen i když mi celkový dojem kazila jakási přílišná jednoduchost a velice neuspokojivé konečné vysvětlení fenoménu jménem Puls.

Nejprodávanější v rubrice

Hallová Judy
Kameny od A do Z

319 Kč
Dop.cena: 399 Kč
Marc Elsberg
Blackout

319 Kč
Dop.cena: 399 Kč
Hitler Adolf
Mein Kampf

472 Kč
Dop.cena: 555 Kč
Mornštajnová Alena
Hana

239 Kč
Dop.cena: 299 KčPlatební metodu PAYU na KnihyCZ.cz bych:
 
1) uvítal a používal
51%
2) nepoužíval
24%
3) tuto platební metodu neznám
25%

celkem 14040 hlasů

Ediční plán BETA - DOBROVSKÝ Ediční plán BARONET


 SŠKNP
www.ssknp.cz
Střední škola
pro knihkupce
a nakladatelské pracovníky


 
Zpět ...
KnihyCZSci-fi, fantasy, horor, komiks  >  Titul Puls
 
  Content & Copyright © 2004 - 2017 by Pavel Dobrovský BETA s.r.o.  •  Created & powered by iNET Solutions s.r.o.  •  Developed via iNET FastShop™ v2.0