Knihy CZ - prodej knih, levné knihy, knihkupectví - knihy pro každého    
Zákazník:  Nepřihlášen
Login:
Heslo:
NOVÝ ZÁKAZNÍK - registrace
ÚVOD    DOPRAVA A PLATBA    REKLAMAČNÍ ŘÁD    OBCH. PODMÍNKY    KONTAKT  
   VYHLEDAT:        PŘIPRAVUJEME    DOTISKY    VE SLEVĚ    KATALOGOVÝ VÝPIS OBLÍBENÉ VÁŠ NÁKUP:  0,00 CZK
Pravidla zasílání newsletterů


Aero - č.38 MiG-21F-13  v československém vojenském letectvu 1.díl - Irra Miroslav

Platební kanály:

BANKOVNÍ PŘEVOD
OSOBNÍ ODBĚR
DOBÍRKA

KnihyCZZáhady, tajemno  >  Titul Magie bylin

Magie bylin
 
 
Doporučená cena: 49 Kč
Cena pro Vás:
39
(včetně 10% DPH)
sleva 20% - ušetříte 10 Kč
 
NENÍ SKLADEM
Dostupnost: 
Osobní odběr: termín na dotaz
Česká pošta: termín na dotaz

Vydavatel: Pavel Dobrovský - BETA
Počet stránek: 246
Rozměry: 150x210
Vazba: brožovaná
Jazyk: český
 
Katalogové číslo: 978-80-7306-291-0
EAN: 9788073062910
ISBN: 978-80-7306-291-0

Anotace k titulu

S pomocí tohoto průvodce začnete v praxi využívat magický vliv bylin ve prospěch lásky, štěstí, zdraví, úspěchu a ochrany. Počínaje petrželí až třeba po brčál milujeme bylinky pro jejich vůni, chuť a léčivé vlastnosti. Málokdo však ví o podivuhodné magické moci, kterou ukrývají. Přátelsky a zcela pozitivně laděná knížka vás překvapí neotřelým pohledem na tradiční moudrost a kouzla spojená s bylinami. Dozvíte se například, jak rozněcovat vášeň prostřednictvím fialek nebo jak získat novou práci pomocí zimolezu. Ellen Duganová zasvěceně popisuje magické vlastnosti květin, kořenů, stromů, popínavých rostlin, koření a nejrůznějších částí známých bylin. Pod jejím vedením zvládnete základy magie a zaklínání tak, abyste mohli sami hledat kouzla ukrytá v rostlinách. Najdete tu rovněž schémata magického souznění pro každý den v týdnu – symboly, barvy, vliv planet, popis jednotlivých bylin a budete zasvěceni do myšlenkové podstaty magie, jejímž cílem je vždy pomáhat a nikdy neškodit.


Ukázka textu:

Brzy přijdete na to, že všechna zaklínadla a kouzla s bylinami v této knize jsou pozitivní. Najdete tu kapitoly, které jsou věnovány speciálně lásce a štěstí, zdraví, prosperitě a ochraně. Ale ještě dříve, než si začnete zkoušet svá první kouzla, musíte si ujasnit několik důležitých věcí. Musíte si ověřit a mít jistotu, že změny, které chcete přivodit, berou ohled na ostatní bytosti a že nikomu neublíží. Dejte si na čas a promyslete si, co máte v plánu. Tady se totiž pozná rozdíl mezi diletantem a seriózním provozovatelem magie.
Čarování je úchvatná činnost, kterou se snažíme dosáhnout změny s pomocí lásky, a ne vyvolávat chaos a potíže. Vzpomínáte si na zvláštní duchovní webové stránky, o nichž jsme mluvili už dříve? Je důležité být ohleduplní a uvědomovat si, že jste součástí celého propojeného vesmíru, nikoli vnímat jen tu jeho drobnou částečku, kde se zrovna nacházíte. Budete-li uvažovat podobným způsobem, je jisté, že vaše kouzla budou pozitivním, život povzbuzujícím a efektivním využitím vaší vlastní vnitřní síly. A s takovým vědomím se můžete klidně pustit do následujících pravidel magie.

Základní pravidla magie
Úmysl
Úmysl je tím, čím se od sebe liší diletant a seriózní čaroděj či čarodějka. Čeho chcete dosáhnout? Bude výsledek pozitivní a neublíží někomu? Berete v úvahu svobodnou vůli ostatních lidí? Pokud se budete snažit pomocí kouzel s bylinami ovlivnit muže či dívku svých snů, aby se do vás beznadějně zamilovali, koledujete si jednoznačně o malér. Pokuste se naopak o to, abyste sami byli přitažlivější. Jestliže si přejete, aby vám v práci zvedli plat nebo jestli toužíte po povýšení, musíte nejdříve tvrdě pracovat. Pak teprve uplatněte kouzlo, ale sami na sobě, abyste přitáhli pozornost svého nadřízeného v pozitivním slova smyslu. Použijte kouzlo s bylinami pro přilákání štěstí, pro kariérní postup, a také abyste působili důvtipněji a povýšení si zasloužili. Ale nesnažte se očarovat své spolupracovníky, kteří také usilují o pracovní úspěchy. Nepodléhejte pokušení zlých kouzel. Dokážete přece postupovat vzhůru po žebříčku, aniž byste ničili ostatní. Buďte vynalézaví, ale především svědomití. Očarování určité osoby, ať už kouzlem lásky nebo s úmyslem vyhrát nad takovým člověkem, je čirá manipulace. Buďte k sobě upřímní a pečlivě zvažujte své cíle. Na pár minut se zklidněte, soustřeďte a zbavte se všech negativních emocí.

Zklidnění a soustředění
Zhluboka se nadechněte a posaďte se na zem. Představte si, že všechen stres a negativní emoce, které v sobě máte, neškodně odtékají do země. Znovu se zhluboka nadechněte a pomalu vydechněte. Pak se skloňte a položte ruce na zem. Představte si, že z vašich bosých chodidel vyrůstají kořeny dolů do úrodné půdy. Vydržte chvíli a načerpejte ze země pozitivní energii. Nepřestávejte správně, pomalu a zhluboka dýchat. Myslete si, že jste rostlina, která z půdy nasává výživu a sílu. Postavte se a zvedněte ruce a prsty k obloze. Zlehka se protáhněte a zatřepejte prsty (já si ráda představuji své prsty jako listí na stromě; vyzkoušejte si to sami – u mě to vždycky vyvolá úsměv na tváři). Zkuste si užít pocit, že jste propojeni se zemí a že vámi proudí stálá energie, přinášející život. Spusťte ruce a zhluboka se nadechněte. Zadržte dech než napočítáte do čtyř, pak zvolna vydechněte ústy. Teď, když se cítíte osvěženi a nabiti energií z klidné síly země, jste připraveni začít s magií.Přidat hodnocení / komentář Zeptejte se nás Doporučit titul Výpis komentářů:

Tento titul zatím nikdo podrobněji nekomentoval !

Nejprodávanější v rubrice

Hartl Patrik
Okamžiky štěstí

285 Kč
Dop.cena: 356 Kč
Hartl Patrik
Okamžiky štěstí

285 Kč
Dop.cena: 356 Kč
Kneblová Hana, Lada ...
Dobré rady Josefa Lady

151 Kč
Dop.cena: 189 Kč
Bohuš Otto
Orbis Tweetus

640 Kč
Dop.cena: 640 KčPlatební metodu PAYU na KnihyCZ.cz bych:
 
1) uvítal a používal
51%
2) nepoužíval
24%
3) tuto platební metodu neznám
25%

celkem 14118 hlasů

Ediční plán BETA - DOBROVSKÝ Ediční plán BARONET


 SŠKNP
www.ssknp.cz
Střední škola
pro knihkupce
a nakladatelské pracovníky


 
Zpět ...
KnihyCZZáhady, tajemno  >  Titul Magie bylin
 
  Content & Copyright © 2004 - 2017 by Pavel Dobrovský BETA s.r.o.  •  Created & powered by iNET Solutions s.r.o.  •  Developed via iNET FastShop™ v2.0